Ücretsiz Bayilik Başvurusu Hakkında

Bayilik Sistemi Nasıl İşliyor?

İçerisinde her sektöre uygun yüzlerce farklı mobil uyumlu, hızlı ve google gibi arama motorlarında arama yapıldığında üst sırada çıkacak profesyonel tasarımların yer aldığı market içerisinden müşterinizin beğendiği bir tasarımı seçerek siparişinizi oluşturuyorsunuz.

Teknik Bilgi Gerekiyor Mu?

Hiç bir teknik bilgi gerektirmez siz sadece müşterinizin beğendiği bir şablonu sipariş verirsiniz gerekli tüm herşeyi LineX Soft ekibi üstlenir. Siz ise kazancınıza odaklanırsınız.

Bayilik Almak Ücretli Mi?

Bayilik sistemimiz ömür boyu ücretsizdir. Ve siz talep etmediğiniz sürece bayiliğiniz asla silinmeyecektir. Hiçbir ücret ödemeden LineX Soft ailesine katılarak sende yüksek kâr elde elde edebilirsin.

Ne Kadar Kazanacağım?

Oluşturduğunuz her sipariş için %40 kâr elde edersiniz. Buda ortalama sipariş başına 525 ₺ ile 750₺ arasındadır. Dilediğinz kadar sipariş oluşturabilir aylık binlerce lira kazanabilirsiniz.

Bayilik İçin Şirket Olmam Gerekiyor Mu?

Hayır, dilerseniz bireysel dilerseniz şirket olarak %100 ücretsiz bayilik sisteminden yararlanarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Satış Sonrası Teknik Destek Alabilecek Miyim?

İster satış sonrası için olsun ister bilgi ve destek talebi olsun 7/24 teknik ekibimiz ile yanınızdayız. Bayilik panelinizden Destek Talebi oluşturabilirsiniz. Her an yanınızdayız.

HEMEN ÜCRETSİZ BAYİLİĞE BAŞVUR

Adres

Muallimköy Mahallesi, Deniz Caddesi, No:143/5 Bilişim Vadisi / Kocaeli / GEBZE